UKR
Search…
⌃K
Links

Як торгувати на WOOFi Swap?

WOOFi Swap надає користувачам простий інтерфейс, що дозволяє використовувати глибоку ліквідність Wootrade на різних блокчейнах. Просто зайдіть на fi.woo.org та почніть торгувати!
Крок 1. Налаштуйте свій гаманець
Коли ви увійдете до програми WOOFi Swap та натисните «Підключити гаманець», ви побачите список варіантів гаманців на вибір. Metamask - гаманець, який найчастіше використовується для розширення браузера, підтримує всі блокчейни. Ознайомтеся з посібником, щоб дізнатися, як налаштувати розширення гаманця MetaMask на робочому столі.
Крок 2. Оберіть мережу та підключіть гаманець
Спочатку оберіть мережу блокчейна, до якої хочете підключитися, і натисніть «Підключити гаманець». Після налаштування ви зможете побачити адресу свого гаманця.
Підключіть свій гаманець до WOOFi Swap та виберіть мережу, в якій ви хочете провести своп (переконайтеся, що у вас є токен, необхідний у мережі для плати за газ, баланс відображається поруч із адресою вашого гаманця).
Виберіть токен, який ви бажаєте обміняти, і введіть суму або натисніть «Max», потім виберіть токен, на який ви хочете зробити обмін.
Ви також можете клацнути по значку налаштування праворуч, щоб встановити швидкість прослизання та час очікування торгівлі. "Slippage tolerance" означає, що ваша транзакція буде скасована, якщо ціна зміниться в несприятливий бік більш ніж на цей відсоток, у той час як "Transaction deadline" означає, що ваша транзакція буде скасована, якщо вона чекає більше цього часу.
Крок 4. Порівняйте ціни
Після того, як ви введете активи та суму для свого свопу, ви зможете побачити порівняння передбачуваних результатів на WOOFi Swap з іншими AMM у відповідній мережі. Ви можете побачити суму активів, яку ви отримаєте за своп, комісію за торгівлю та обмінний курс двох активів. "Best" означає, що платформа забезпечує найкраще виконання для вашого свопу на даний момент, а цінове значення оновлюється автоматично кожні 20 секунд.
Крок 5. Підтвердіть обмін
Коли ви будете готові продовжити виконання, ви зможете натиснути «Swap». Як і в інші DEX, користувачі повинні схвалити смарт-контракти WOOFi Swap, щоб витратити свій токен, якщо ця програма використовується вперше.
Не забудьте двічі перевірити деталі угоди, включаючи ставку, маршрут, мінімальний отриманий дохід, комісію за торгівлю та проковзування. Натисніть «Approve» для підтвердження та зачекайте, поки гаманець не запропонує вам здійснити транзакцію.
Зверніть увагу, що зараз WOOFi Swap не спрямовує ваш ордер на інші DEX, за винятком випадків, коли ціна Wootrade вказується в автономному режимі під час обслуговування.
Крок 6. Перевірте історію ордерів
Зачекайте, поки транзакція завершиться, і ваші нові токени автоматично з'являться у вашому гаманці. Зверніть увагу: якщо токен не відображається у вашому гаманці, вам може знадобитися додати його вручну, натиснувши на кнопку "Add Token", щоб він з'явився. Угоди з'являться в історії ордерів унизу, користувачі також можуть клацнути по вкладці "Mine", щоб переглянути свої свопи.
Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.