UKR
Search…
⌃K
Links

Як отримувати прибуток від WOOFi Stake?

Внесення WOO на стейкінг

Спочатку підключіть свій гаманець до WOOFi(при першому використанні WOOFi Stake, вам потрібно буде підтвердити контракт на стейкінг вашого токена WOO, підписавши транзакцію підтвердження у своєму гаманці).
Введіть суму WOO, яку ви хочете внести, або натисніть "Max", потім "STAKE", ваш гаманець запросить ваш підпис. Після того, як ви підпишете транзакцію, ваш токен WOO буде внесений у контракт на стейкінг, і ви отримаєте токен xWOO як токен постачальника ліквідності (LP) для представлення вашої частки в пулі. Кількість одержуваних вами xWOO базується на співвідношенні xWOO до WOO.
Як тільки ваша транзакція буде підтверджена на блокчейні, ви побачите свій баланс xWOO, кількість WOO, які лежать на стейкінгу, а також WOO, зароблені за період стейкінгу.
Зверніть увагу:
  • Для зняття токенів WOO зі стейкінгу діє 7-денний період очікування..
  • Кількість одержуваних вами xWOO залежить від співвідношення xWOO до WOO.

Зняття WOO зі стейкінгу

Коли ви захочете зняти WOO зі стейкінгу, переконайтеся, що у вашому гаманці є xWOO і натисніть «UNSTAKE». Ваш гаманець запросить ваш підпис, і після підтвердження транзакції розпочнеться відлік 7-денного періоду очікування, ваші токени xWOO будуть спалені.
Під час періоду очікування ви можете стежити, скільки часу залишилося до того, як ви зможете вивести токени WOO без сплати комісії.
Якщо у вас вже є запит на зняття зі стейкінгу, активація нового запиту ОБНОВИТЬ ваш період очікування до 7 днів. Проте внесення на стейкінг більшої кількості токенів WOO не вплине на ваш поточний період зняття.

Миттєве зняття

Якщо ви не можете чекати 7 днів і хочете миттєво отримати WOO, натисніть "Withdraw Now" та підпишіть транзакцію у своєму гаманці. Ви заплатите комісію 5% від суми стейкінгу, включаючи нагороди, а потім токени WOO будуть негайно відправлені на ваш гаманець. Комісія буде розподілена між існуючими власниками xWOO.

Зняття після періоду очікування

Коли закінчиться період очікування, ви побачите повідомлення про те, що тепер ви можете вивести токени WOO. Просто натисніть "Withdraw now" і підпишіть транзакцію у своєму гаманці, токени будуть відправлені на вашу адресу.
Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.