UKR
Search…
⌃K
Links

Wootrade

Забезпечення високою ліквідністю криптовалютних бірж, гаманців і платформ CeFi з вбудованими книгами ордерів

Визначення проблеми монополії ліквідності

Наразі трейдерам, які бажають здійснити великі операції з низьким прослизанням, доводиться вдаватися до використання лише найбільших бірж або позабіржової торгівлі. Це призводить до порочного кола, коли ліквідність та користувачі йдуть з невеликих бірж, та сприяє монополії на кількох провідних біржах. Щоб конкурувати, менші біржі, які прагнуть залучити та утримати трейдерів на своїй платформі, повинні вдатися до власних внутрішніх команд з розробки ринку або покладатися на дорогих маркетмейкерів для збільшення ліквідності своїх книг угод.
Внутрішній маркетмейкінг несе власну частку високих витрат на хеджування через значні комісійні на інших біржах. Хеджування - це процес компенсації ризику шляхом торгівлі активом, як правило, на вторинній платформі, для захисту від несприятливих змін цін на ринку. На нестабільних ринках криптовалюти це вміння має вирішальне значення для захисту фінансової стабільності біржі.
Маркет-мейкери не зацікавлені у створення ринку на неліквідній біржі, враховуючи, що їхні активи можуть бути розгорнуті десь із великим обсягом торгів для отримання більш високого прибутку. Крім того, вони стикаються з кастодиальними ризиками через диверсифікацію своїх активів на кількох дрібніших біржах. Біржа має надати їм дуже вигідні умови для обліку цих ризиків, внаслідок чого може зазнати ще більших витрат.

Рішення Wootrade: демократизація доступу до кращого пулу ліквідності

Wootrade руйнує монополію на ліквідність, демократизуючи доступом до високої ліквідності. Біржі можуть отримати доступ до мережі через інтеграцію API та відразу підвищити глибину своєї книги ордерів і звузити спред між ціною купівлі та продажу, що забезпечить здоровішу конкуренцію з провідними біржами.
Крім того, Wootrade дозволяє партнерським біржам хеджувати на WOO X без високих комісій та прослизання. Також передбачені такі функції, як повна крос-маржа, конкурентоспроможні процентні ставки та автоматичне перебалансування маржі.
Переваги ліквідності Wootrade як послуги є очевидними. Наприклад, наші партнерські біржі змогли запропонувати трейдерам виконання угод на сотні тисяч доларів США з мінімальним прослизанням.
Сьогодні, якщо ордер розміщений на партнерських біржах, таких як Gate.io, Ascendex, Hoo та MXC, він може бути направлений у пул Wootrade.
Фактично, Wootrade надає рішення для ліквідності базового рівня, яке вкрай потрібне для криптовалютних бірж. Замість того, щоб турбуватися про ліквідність, ці біржі тепер можуть зосередити свої ресурси на безпеці, залученні клієнтів та розробці ще більш інноваційних продуктів та послуг.
Зрештою таке партнерство сприятливо впливає на вартість токенів WOO, оскільки задля партнерства біржам необхідно або платити комісії, або тримати WOO на стейкінгу.
Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.