UKR
Search…
⌃K
Links

Контракти

Архітектура

  • Wooracle.sol - це контракт оракула, керований та розроблений командою WOO Network. Він завантажує останню інформацію про торгову ціну, середню ціну та ринковий спред з Wootrade в контракт оракула.
  • WooPP.sol - це базовий контракт, який обробляє логічні операції DEX, включаючи встановлення інформації про токене, розрахунок прослизання, розрахунок суми обміну тощо. У цьому контракті зберігаються всі токени, що підтримуються для торгівлі через WOOFi Swap. Цей контракт визначає токен котирування та базовий токен. Токен котирування - той токен, який контракт посилається щоб одержати ціни. У контракті може бути кілька базових токенів, але лише один токен котирування.
  • WooRouter.sol - це контракт маршрутизатора. Користувачам потрібно схвалити цей контракт, щоб витратити свої токени ERC20. Як і у випадку з Uniswap, для взаємодії з будь-якою торговою парою цього контракту потрібен дозвіл. Контракт маршрутизатора буде взаємодіяти з нижнім рівнем WooPP.sol для виконання логіки продажу та перерахування користувачам бажаної кількості токенів.
  • Зовнішній DEX прямує до місця, з яким контракт маршрутизатора взаємодіє для завершення угод користувачів, коли потік ринкових даних WOOFi Swap недоступний.
  • WooGaurdian.sol - смарт-контракт, який використовується для остаточної перевірки виконання угоди. Смарт-контракт не опрацьовує кошти. Він забезпечує поріг допуску цін шляхом порівняння кількох оракулів. Функції checkSwapAmount() та checkSwapPrice() у цьюму смарт-контракті використовуються для перевірки, чи суми обміну та ціни в межах порогових значень чи ні.

Адреса смарт-контрактів

Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.