UKR
Search…
⌃K
Links

WOOFi Stake

https://fi.woo.org/stake

Що таке WOOFi Stake?

Члени спільноти можуть покласти свої токени WOO на стейкінг WOOFi, щоб отримувати доходи від комісій, які сплачуються користувачами WOOFi Swap. Користувачі отримують xWOO як токен постачальника ліквідності в обмін на стейкінг WOO. xWOO можна обміняти на більшу кількість WOO, знявши їх зі стейкінгу після 7-денного періоду очікування.
На сторінці стейкінгу ви знайдете:
  • Загальна кількість WOO у WOOFi на відповідному блокчейні
  • Поточне значення xWOO, яке становить ціну базового токена WOO по відношенню до xWOO
  • Річну процентну ставку (APR) за останні 7 днів
  • Ваш баланс xWOO, а також кількість WOO на стейкінгу відповідно до ваших активів xWOO

Що таке xWOO?

Утримуючи токен xWOO, користувачі автоматично одержують відсоток від комісій за торгівлю на WOOFi Swap. Коли угоди відбуваються на WOOFi Swap, стягується комісія 0,025%, з якої 0,02% йдуть на винагороди власників xWOO, інші 0,005% збираються для майбутнього стимулювання зростання мережі у вигляді знижок, реферальної програми, торгового майнінгу.
При виклику контракту VaultManager (мінімум один раз на день), накопичена комісія за своп (за винятком частини, зібраної для майбутніх програм) використовуватиметься для покупки WOO на WOOFi. Знову придбані WOO потім діляться пропорційно між усіма власниками xWOO, означаючи, що xWOO щодня зростає в ціні щодо WOO. Через спосіб створення нагород, ціна xWOO буде збільшуватися разом із ціною WOO, і вартість одного xWOO завжди буде більшою, ніж вартість одного WOO.

Адреси токена xWOO:

Як зняти WOO зі стейкінгу?

Щоб стимулювати довгостроковий стейкінг, існує 7-денний період очікування для зняття токенів WOO з тейкінгу. Винагороди за стейкінг під час періоду очікування зняття не нараховуватимуться.
Вивести токени миттєво можна заплативши комісію у розмірі 5% від суми стейкінгу. Комісія буде розподілена між існуючими власниками xWOO.
Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.