UKR
Search…
⌃K
Links

WOOFi Earn

https://fi.woo.org/earn

Що таке WOOFi Earn?

Використання ваших активів у DeFi та постійне керування вашими позиціями потребує багато часу і часто може спричиняти стрес. Щоб оптимізувати заробіток у DeFi, вам доведеться:
  • досліджувати величезну кількість протоколів DeFi для отримання високої прибутковості
  • комплексно перевіряти проекти та оцінювати безпеку протоколів
  • активно керувати позицією для підвищення прибутковості, що часто вимагає інвестування та реінвестування вручну для збільшення прибутковості
WOOFi Earn прагне забезпечити роботу з DeFi без зайвого клопоту, пропонуючи стратегії заробітку «встановив та забув», коли користувачі можуть просто внести депозит у сховище, а автоматична стратегія зробить все інше. WOOFi вибирає безпечні та перевірені у бою, але прибуткові платформи DeFi, а потім розгортає сховища для оптимізації прибутковості за рахунок алгоритмічного автоматичного об'єднання найефективнішим способом. Пріоритетом для WOOFi є безпека, а не прибутковість, що є важливою відмінністю від безлічі протоколів на дикому заході прибуткового фермерства.
Активи, депоновані користувачами, знаходяться на зберіганні смарт-контрактів, а не під контролем WOOFi. Користувачі можуть вивести кошти зі сховища будь-якої миті. При перегляді сховищ у WOOFi Earn ви можете знайти всю необхідну інформацію:
1. Необхідний токен для розміщення у сховищі, окремий актив, або токен пулу ліквідності (LP)
2. Базові протоколи/додатки, у яких сховище розміщує капітал та отримує прибуток
3. Заробіток - скільки токенів ви заробили у цьому сховищі, а також його поточна вартість у доларах
4. APY (річна процентна ставка), яка враховує часте нарахування складних відсотків
5. Депозит — скільки токенів ви помістили у сховище та його поточна вартість у доларах
6. TVL - кількість коштів, заблокованих у сховищі
7. Вкладка «Депозит» — де користувачі вносять необхідний токен у сховище
8. Вкладка «Зняття» – де користувачі знімають депонований токен разом з доходом
9. Вкладка «Інформація» — опис стратегії, адреса смарт-контракту та структура комісій сховища

Як WOOFi Earn оптимізує APY?

WOOFi автоматизує процес інвестування, продажу винагород за більшу кількість депонованих токенів та реінвестування токенів з високою частотою, що допомагає досягти більш високих складних відсотків. Це допомагає користувачам заощадити тисячі транзакцій за рахунок вартості газу та дорогоцінного особистого часу. Процес компаундування залежить від типу платформи:
  • Платформа кредитування та позик - сховище позичає токени і збирає відсотки за позикою, забирає та продає винагороду за більшу кількість токенів і, залежно від ставок, може вибрати запозичення більшої кількості токенів під заставу та знову позичити його для оптимізації прибутковості.
  • Фармінг з одним активом - сховище розміщує токени на базовій платформі, забирає та продає винагороду за більшу кількість токенів.
  • Фармінг LP - сховище розміщує токен LP на базовій платформі, забирає та продає винагороду за пару активів у токені LP з однаковою вагою, а потім знову додає ліквідність, щоб заробити більше LP токенів.
WOOFi Earn автоматизує весь процес нарахування прибутку, максимально оптимізуючи його. Частота нарахування відсотків залежить від різних змінних у системі, таких як TVL, APR та комісія за фармінг.

Як вибираються та реалізуються стратегії?ак выбираются и реализуются стратегии?

Команда WOOFi постійно шукає стратегії, які можна започаткувати в якості сховища. Ключові аспекти в оцінці стратегій такі:
1. Безпека – як довго зовнішні смарт-контракти працюють без експлойтів; якість коду; сторонні аудити від авторитетних фірм
2. Прибутковість – APR базової платформи; додана вартість від автоматизованої стратегії
3. Ефективність – кількість власників токенів необхідних активів; складність розроблення стратегії; частота та плата за газ, необхідні для автоматизації, щоб мати оптимальну прибутковість
Ми запрошуємо учасників WOO DAO обговорити нові стратегії прибутковості на каналі #defi-yield-finder в WOO Network Discord та працювати разом із командою, щоб оцінити їх на основі вищезгаданих аспектів.

Що таке weToken?

weToken - це відсотковий токенізований доказ депозиту, який користувачі отримують у момент внесення депозиту у сховище WOOFi Earn. WeToken є унікальним для кожного сховища. Наприклад, ви отримуєте токени weBNB при внесенні BNB до сховища стратегії BNB Alpaca. WeToken можна розглядати як отримання депозиту у сховищі.
Оскільки сховища WOOFi Earn автоматично заробляють більше від депонованого активу у вигляді складних відсотків, вартість weToken користувача збільшується в депонованому активі. Оскільки баланс weToken у вашому гаманці залишається незмінним, weToken не відповідає спочатку внесеній сумі токена.
Будь ласка, не намагайтеся продати або обміняти свої weToken, інакше ви можете втратити право власності на депоновані активи у сховищі.

Яка структура комісій WOOFi Earn?

Сховища WOOFi Earn націлені на те, щоб завжди віддавати користувачам максимальний прибуток з мінімальною комісією за продуктивність, без комісії за депозит або зняття коштів. Що ще важливіше, більшість плати за продуктивність повертається стейкерам WOO на WOOFi.
При запуску сховища WOOFi Earn за замовчуванням мають комісію за продуктивність у розмірі 3% (деякі сховища можуть бути навіть нижчими) за отримані винагороди. Потім ця комісія ділиться: 2,5% використовуються для викупу токена WOO та розподіляються між стейкерами WOO, 0,5% призначені для покриття витрат на збирання та реінвестування. Ці збори вже вбудовані в APY кожного сховища та щоденну ставку. Вам не потрібно розраховувати самостійно.
Оптимізвтори прибутковості
Плата за продуктивність
Комісія за зняття коштів
Плата за управління
WOOFi
1 ~ 3%
0%
0%
Yearn
20%
0%
2%
Beefy
4.5%
0 ~ 0.1%
0%
Yield Yak
5 ~ 10%
0%
0%
Autofarm
3.5%
0%
0%
У майбутньому, стратегії, які виявляють та впроваджують нові сховища, зможуть отримувати невелику частину винагороди за ефективність, щоб стимулювати якісніші стратегії на WOOFi.

Які є ризики?

Смарт-контракти WOOFi Earn проходять аудит, і ми ретельно оцінюємо ризик безпеки зовнішніх смарт-контрактів з якими взаємодіє WOOFi. Проте, це не означає, що сховище повністю захищене від ризиків. Нижче наведено деякі з них:
  • Активи, депоновані в сховищі, не схильні до ризику зменшення кількості, але можуть зменшитися в грошовому еквіваленті.
  • Що стосується сховищ LP, поки ви накопичуєте більше жетонів LP, ваша позиція, як і раніше, схильна до тимчасової втрати.
  • Як і у випадку будь-якого смарт-контракту, кінцевий ризик полягає в тому, що засоби користувача можуть бути викрадені або їх неможливо буде вивести. Команда завжди вважає безпеку головним пріоритетом оцінки зовнішніх смарт-контрактів, з якими взаємодіє WOOFi.
  • У разі використання смарт-контракту існує аварійний процес для виведення коштів користувачів із зовнішнього смарт-контракту назад у сховища WOOFi Earn, щоб уникнути/мінімізувати втрати. Користувачі завжди зможуть вивести кошти пропорційно до своєї частини в сховищі.
Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.