UKR
Search…
⌃K
Links

Пропозиції та голосування

На першому етапі WOO DAO ми будемо використовувати сервер WOO Network Discord для обговорення, пропозицій та голосування. Це дозволить власникам токенів WOO, стейкерам WOOFi та стейкерам на WOO X брати участь у прийнятті рішень з ініціатив WOO DAO.

Право управління

Користувачі можуть скористатися правом управління, отримавши роль "Voter" на сервері WOO Network Discord. Отримати роль можна трьома способами:
  • Володіючи 1,800 або більше WOO у мережі Ethereum, BSC або Polygon
  • Будучи стейкером на WOOFi, володіючи 1,800 або більше xWOO в BSC
  • Досягши рівня 1 або вище у програмі стейкінгу на WOO X

Пропозиції з управління

Життєвий цикл пропозиції показаний на цій діаграмі.

1. Початкове обговорення

Будь-який учасник спільноти може висловлювати ідеї у відкритій формі на каналі #idea-discussion, щоб спільнота могла їх прокоментувати. Це етап оцінки початкових інтересів та пошуку підтримки з боку членів DAO.

2. Запит коментарів (WRC - WOO Request for Comments)

Як тільки ідея отримає певний інтерес та підтримку, будь-який учасник з роллю "Voter" може конкретизувати її та запропонувати запит коментарів (WRC) на каналі #wrc-threads.

Подання WRC

При надсиланні WRC слід створити гілку в каналі #wrc-threads, охоплюючу якнайбільше інформації для оцінки пропозиції членами DAO та робочими групами. Тільки учасник з роллю "Voter" у Discord може створити WRC. Якщо у пропонувача немає ролі "Voter", інші учасники можуть подати заявку від його/її імені, але творець WRC повинен уточнити стосунки з цим пропонуючим.

Період коментування/обговорення

Після публікації в каналі #wrc-threads на важливі питання та коментарі у гілці слід відповісти та взяти їх до уваги для подальшого покращення WRC. І відповідні робочі групи DAO братимуть активну участь на цьому етапі, щоб зробити свій внесок і допомогти іншим членам DAO краще зрозуміти WRC та провести поінформоване обговорення. Робочі групи DAO також проведуть додаткову оцінку ризиків та здійсненності WRC, оцінять, чи узгоджуються вони із завданнями, заявленими у маніфесті DAO, а також з приблизним консенсусом серед членів DAO.
На цьому етапі рішення про те, чи можна і коли можна перевести WRC у WIP, делегується робочим групам DAO для забезпечення ефективності процесу.

3. Пропозиція щодо покращення (WIP - WOO Improvement Proposal)

Якщо робочі групи DAO вирішать перенести WRC на наступний етап, фасилітатор робочої групи має подати пропозицію щодо поліпшення WOO (WIP) операційній групі DAO. WIP має бути всеосяжним і досить точним, щоб його можна було виконати, а результат можна було перевірити.

Оголошення про голосування WIP

Операційна група DAO оголошує про WIP на каналі #wip-announcements, який включає зміст WIP і подію голосування Pollmaster. Будь-який учасник Discord може бачити голосування WIP, але враховуватимуться лише голоси учасників з роллю "Voter". Голосування Pollmaster є анонімним, означаючи, що результату не видно до закінчення голосування. Голосування WIP зазвичай триває 72 години, і для його прийняття потрібен кворум у 10% виборців та не менше 55% голосів.
Для деяких WIP можуть бути винятки через їх характер та терміновість, і вони будуть повідомлені операційною групою DAO в оголошенні про голосування WIP.

Оголошення результатів голосування

Як тільки голосування WIP завершиться, операційна група DAO отримає результат від Pollmaster і оголосить про це в каналі #wip-announcements.
Ми наполегливо рекомендуємо увімкнути сповіщення для каналу#wip-announcements, щоб не пропустити WIP.

4. Виконання та оновлення

Якщо WIP буде прийнято, координатори робочої групи будуть працювати з командою WOO Network, щоб виконати дії, зазначені у WIP та надавати періодичні звіти про результати членам ДAO.
Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.