UKR
Search…
⌃K
Links

Модель управління

З моменту створення, кінцевою метою WOO Network завжди була децентралізована екосистема, керована членами її спільноти. Екосистема з безліччю залучених зацікавлених сторін має багато переваг у порівнянні з однією централізованою організацією, особливо у світі криптовалюти, де дух децентралізації з кожним днем ​​стає дедалі сильнішим. Відтак, WOO Network прийняла бачення прогресивної децентралізації.
Проект має намір поступово поступитися контролем над своїми продуктами DeFi зацікавленим сторонам із спільноти, які виявляють ініціативу, відповідальність, компетентність та етику. Наші цілі децентралізації управління WOOFi — сприяти прозорості, розширювати інновації в DeFi і прискорювати зростання WOO Network.
Це оголошення не означає різкого переходу до управління під керівництвом спільноти. У litepaper WOO було викладено підводне каміння швидкої децентралізації, у тому числі необхідність ретельного експериментування в меншому масштабі на ранньому етапі. З будь-якою структурою DAO доводиться знаходити компроміси між прогресивною децентралізацією та умовами розробки продуктів, додатковим технічним ризиком та впевненістю в активній участі спільноти.
Незважаючи на ці тонкощі, ми вважаємо, що створення WOO DAO принесе величезну користь мережі WOO у довгостроковій перспективі. Відповідно, ми застосовуватимемо прогресивний підхід до створення WOO DAO.
ДАО працює у Discord. Будь-хто, хто має 1,800 WOO в мережах Ethereum, Polygon, BNB Chain або в стейкінгу на WOOFi чи WOO X, має право приєднатися до процесу голосування.
Фактично, WOO DAO — це компанія з великим балансом, керована спільнотою. Це неймовірна можливість для людей, зацікавлених у децентралізованих фінансах, взяти участь в управлінні проектом з гнучким ступенем прихильності. Усі користувачі запрошуються до участі у різних робочих групах. Кожен має можливість приєднатися до обговорень та дзвінків з командою WOO в Discord, щоб запропонувати свій внесок в ініціативи розвитку ДAO.
Робочі групи WOO DAO
Робота в WOO DAO в даний час розділена між чотирма ключовими робочими групами:
  • Операційна діяльність: Спрямована на управління та вдосконалення самого DAO, створення ефективних адміністративних процесів та каналів для комунікації.
  • Управління казначейством: Займається зростанням казначейства та створенням додаткового доходу для членів DAO. Казначейство поділено на три сегменти: забезпечення ліквідності для токена WOO, створення PnL для DAO та обмін токенів WOO на інші стратегічні активи.
  • DAO-2-DAO (D2D): Сприяє партнерським проектам, надає послуги іншим DAO та заохочує участі у зовнішньому управлінні для підтримки впливу ком'юніті WOO у сфері DeFi.
  • Група розвитку: Працює над збільшенням бази користувачів всіх продуктів екосистеми WOO за рахунок маркетингових та освітніх ініціатив.
Постійним учасникам, які демонструють здатність діяти сумлінно та представляти інтереси WOO DAO, може бути відведена більш формальна роль у різних робочих групах, і вони можуть мати право на компенсацію та бонуси залежно від самої ролі.
Для більш конкретних завдань буде встановлено гранти та розроблено програми баунті.

Казначейство WOO DAO

300 мільйонів токенів WOO (тобто 10% від загальної кількості) виділено для WOO DAO (активи зберігаються в woodao.eth), який є гаманцем-мультисигом gnosis. На початковому етапі гаманець керуватиметься внутрішньою радою з 7 осіб. Рада складається з давніх членів команди WOO Network, визнаних за їхню розсудливість, залученість та етичну поведінку.
Адреси казначейства WOO DAO:
Ethereum: woodao.eth (Gnosis multisig safe) - цю адресу також можна використовувати в інших мережах EVM.
NEAR: woodao.near
Для цілей обліку, токени WOO у казначействі були включені в обіг WOO, але не можуть бути доступні або передані без:
1) Більшості он-чейн-підписів власників ключів казначейського гаманця DAO
2) Затвердженої пропозиції від власників токенів WOO.
Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.