UKR
Search…
⌃K
Links

Маніфест

WOO DAO була створена з вірою в те, що кожен має отримати вигоду з майбутнього відкритих та децентралізованих фінансів. Тому ми створюємо інфраструктуру для об'єднання трейдерів, бірж, установ та платформ DeFi з демократизованим доступом до кращої ліквідності та торговельного виконання за нульовою ціною та базою безцінних знань. Кожен має володіти Web3.

Місія

WOO DAO прагне стати далекоглядною та орієнтованою на дії організацією, очолюваною спільнотою, з двома цілями: підтримувати зростання екосистеми та стійко керувати казначейством, при цьому максимізуючи довгострокову цінність токена WOO.

Керівні принципи

👨🏼‍💻 ДАО стимулює зростання кількості користувачів WOO X, WOOFi та холдерів WOO
🤝 Формує партнерські відносини зі стратегічними протоколами у DeFi
DeFi
👻 Залишається незалежною від типу блокчейна та підтримує безліч екосистем
👩🏼‍🌾 Використовує ініціативи казначейства для стабільного фінансування зростання WOO DAO
👨🏼‍🔧 Надає послуги іншим DAO для збільшення доходу та впливу в DeFi
🔥 Збільшує попит та поінформованість про токен WOO

Цінності

💪🏼 Рішучість

WOO DAO прагнутиме бути лідером, коли йдеться про інноваційні стратегії розміщення капіталу та спрямування ресурсів на просування інтересів організації та власників токенів WOO.

🌊 Гнучкість

У динамічному та швидко мінливому середовищі, WOO DAO прагнутиме випереджати тенденції, регулярно досліджуючи та взаємодіючи з інноваційними протоколами та екосистемами.

🫂 Перспективність

Командна робота, обмін знаннями та підтримка будуть забезпечені для кожного члена DAO, щоб індивідуально чи колективно допомогти організації процвітати у всіх регіонах та галузевих вертикалях.

✅ Принциповість

WOO DAO працюватиме прозоро та зміцнюватиме довіру, просуваючи відкритість, етику та проводячи фінансові аудити.
Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.