UKR
Search…
⌃K
Links

Використання токена WOO

Токен WOO - центр WOO Network

WOO - це служебний токен, впроваджений у продукти та послуги WOO Network CeFi і DeFi з різними сценаріями використання: для стейкінгу, знижок, прибутковості та управління.
Наразі, 50% прибутку WOO Network, отримуваного від усіх бірж, послуг ліквідності та управління активами, спрямовані на щомісячний викуп та спалювання токенів WOO. Сильні дефляційні механізми викупу та спалювання розроблені для створення постійного попиту за рахунок покупки токенів на вторинному ринку, щоб назавжди вилучити їх із обороту.
Ознайомитись з litepaper: https://woo.org/Litepaper.pdf

Поточне використання WOO:

[Роздрібний стейкінг] Надає доступ до торгівлі з нульовою комісією, безкоштовне зняття коштів та вищі реферальні комісії на WOO X
  • Комісія мейкера на WOO X відсутня, а стейкінг токенів WOO знижує комісію з 0,05% до 0%. Безкоштовне зняття коштів та комісії рефералів збільшуються у міру збільшення токенів у стейкінгу.
[Іннституційний стейкінг] Збільшує кількість угод за секунду і знижує комісії для торгівлі через API
  • Організації, що торгують на WOO X з великими обсягами, можуть знизити комісії та ліміти швидкості для використання ключів API.
[Дохід] Аірдроп WOO Ventures
  • Частину токенів, отриманих від інвестицій у проекти на ранній стадії програмою WOO Ventures, буде розподілено між стейкерами токенів на WOO X.
[DeFi] Забезпечення ліквідності та отримання прибутку з WOO
  • Токени WOO вже доступні на децентралізованих проектах, таких як: Bancor, Sushiswap, Uniswap, PancakeSwap, QuickSwap та MDEX. Посилання на пули наведені нижче.
[DeFi] Позики та кредити з WOO
  • Токени WOO можна використовувати як забезпечення для позик та кредитів на таких майданчиках як: CREAM Finance, Sushi Kashi, Rari Capital, KINE Finance та Unit Protocol. Посилання на пули наведені нижче.

Заплановане використання WOO:

Зона використання токена WOO буде розширюватися в міру зростання ліквідності, обороту біржі та послуг DeFi в мережі WOO Network.
[Дохід] Доступ до соціальної торгівлі
  • Стейкери WOO зможуть отримати доступ до функцій соціальної торгівлі на WOO X, щоб імітувати найприбутковіші торгові стратегії найефективніших трейдерів.
[Дохід] Керування активами
  • Стейкери WOO отримають знижені вимоги до капіталу, знижку на плату за управління та продуктивність за послуги з управління активами інституційного рівня, такі як послуги з управління активами Kronos Research, які забезпечують прибутковість незалежно від ринкових умов.
[Керування] Право голосу за пропозиціями
  • WOO Network стає на шлях децентралізації. Планується, що токени WOO будуть використовуватися як управління для отримання голосів залежно від суми та тривалості стейкінгу. Токени управління можна буде використовувати для голосування за різними пропозиціями, що впливають на структуру мережі, лістинг, механізми розподілу доходів та стейкінгу.

Мости та контракти токена WOO

Токен WOO був створений як службовий токен на Ethereum, який тепер існує на кількох блокчейнах. Завжди перевіряйте офіційні адреси контрактів токенів та доступні мости.

Купити WOO

CEX

DEX

Більше на Coinmarketcap та Coingecko.

Постачання ліквідності та прибуткові ферми в DeFi

Ethereum

Протокол
Пара
Дохід
Uniswap V2
WOO/ETH
WOO
Uniswap V2
WOO/USDC
N/A
Uniswap V3
WOO/ETH
N/A
Sushi
WOO/USDC
SUSHI, WOO
Bancor
WOO/BNT
BNT

Binance Smart Chain

Протокол
Пара
Дохід
Pancakeswap
WOO/BNB
CAKE
SIL Finance
WOO/BNB
SIL

Polygon

Протокол
Пара
Дохід
Sushi
WOO/ETH
N/A
Quickswap
WOO/ETH
QUICK
Quickswap
WOO/QUICK
QUICK

HECO

Протокол
Пара
Дохід
MDEX
WOO/USDT
MDX

Solana

Протокол
Пара
Дохід
Raydium / Serum
WOO/USDC
N/A

DeFi-кредити з WOO

Це не вичерпний список, і ліквідність та прибутковість можуть змінюватись в залежності від протоколу. Протоколи DeFi схильні до ризиків смарт-контрактів, а забезпечення ліквідності в AMM піддає ваші активи непостійній втраті. Будь ласка, DYOR перед використанням протоколів DeFi.
Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.