UKR
Search…
⌃K
Links

Смарт-контракти

Смарт-контракти WOOFi

Опис

 1. 1.
  WooRouter.sol є контрактом маршрутизатора. Користувачам потрібно лише схвалити цей контракт, щоб витратити свої токени ERC20. Як і у випадку з Uniswap, для взаємодії з будь-якою торговою парою цього контракту потрібно схвалення. Контракт маршрутизатора буде взаємодіяти з нижнім рівнем WooPP.sol для виконання логіки продажу та надсилання користувачам бажаної кількості токенів.
 2. 2.
  WooPP.sol - це основний контракт, який обробляє логічну операцію DEX, включаючи встановлення інформації про токен, розрахунок прослизання, розрахунок суми обміну тощо. У цьому контракті зберігаються всі токени, які підтримуються торгівлею на WOOFi Swap. У цьому контракті він визначає токен котирування та базовий токен. Токен котирування є посилальним токеном у контракті, і існує лише один токен котирування. Контракт може мати кілька базових токенів, і вони можуть бути додані стратегом.
 3. 3.
  Wooracle.sol - це контракт оракула, керований та розроблений командою WOO Network. Він завантажує останню торгову ціну, середню ціну та інформацію про ринковий спред з Wootrade в контракт оракула.
 4. 4.
  WooGaurdian.sol – це смарт-контракт, який використовується для остаточної перевірки виконання угоди. Смарт-контракт не опрацьовує кошти. Він забезпечує поріг допуску цін шляхом порівняння кількох оракулів. Для сум свопу та котирувань, наприклад checkSwapAmount() і checkSwapPrice() у цьому смарт-контракті використовуються для перевірки того, чи є суми та ціни обміну в межах порогових значень чи ні.
 5. 5.
  WooFeeManager.sol збирає комісії за транзакції, оброблені в пулі ліквідності WOOFi sPMM, та розподіляє їх між різними пулами.
 6. 6.
  WooRebateManager.sol збирає та розподіляє рібейти за адресами брокерів (якщо такі є).
 7. 7.
  WooVaultManager.sol збирає комісію, виділену для сховищ, та виконує зворотний викуп WOO перед розподілом по сховищам.
 8. 8.
  WooStakingVault.sol - це смарт-контракт, який дозволяє користувачам розміщувати токени WOO та отримувати токени xWOO. Він також управляє періодом зняття коштів зі стейкінгу та комісіями за дострокове виведення.
 9. 9.
  WooAccessManager.sol керує доступом до всіх смарт-контрактів WOOFi.

Адреси смарт-контрактів

Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.