UKR
Search…
⌃K
Links

Вступ

Продукти DeFi на базі WOO Network забезпечують найкраще виконання угод та збільшують прибутковість
DeFi - скорочення від децентралізованих фінансів, загальний термін для безлічі фінансових додатків, спрямованих на усунення традиційних фінансових посередників. У міру розвитку сектора DeFi ми очікуємо, що він поступово наздожене централізовані біржі (CeFi), з погляду обсягу торгів та заблокованої вартості.
WOO Network прагне розширити свою мережу ліквідності у сфері DeFi та допомагає користувачам децентралізованих фінансів отримувати кращі ціни на криптоактиви, найвужчі спреди між цінами та відкривати нові можливості при торгівлі. Отже, ми надаємо продукти та пропозиції, пов'язані з DeFi, під брендом «WOOFi».
WOO Network допомагає децентралізованим біржам (DEX) забезпечувати ліквідність, використовуючи комбінацію пулів ліквідності, котирування цін на блокчейні та стратегії хеджування. У свою чергу цей підхід дозволяє WOO Network отримати потік ордерів з DeFi.
Перший продукт WOOFi - це пули ліквідності он-чейн, де ми можемо забезпечити якнайкраще виконання угод для користувачів DeFi. Крім того, ми активно тестуємо наші стратегії ончейн-торгівлі на Uniswap V3, dYdX та 0x.
Завдяки успіху в забезпеченні ліквідності он-чейн, ми вирішили вдосконалити наші рішення. Першим продуктом є WOOFi Swap, і ми прагнемо запустити більше продуктів, щоб забезпечити користувачів та проекти найдешевшою ліквідністю та стабільними можливостями прибутковості.
Last modified 9mo ago
Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.