UKR
Search…
⌃K
Links

Спотова торгівля

Спосіб відстеження PnL позицій на WOO X відрізняється від того, що ви відчули на інших біржах. Замість того, щоб відображати ваші токени лише в гаманці, PnL спотових угод також відстежується в реальному часі у віджеті «Портфоліо» на вашій інформаційній панелі, подібно до того, як традиційне відстеження замовлення з кредитним плечем. Це дозволяє вам більш ефективно спостерігати прибутки чи втрати та закривати позиції в режимі реального часу, однак не хвилюйтеся – при спотовій торгівлі з одиничним плечем досі немає ціни ліквідації.
WOO X має структуру комісії за спотову торгівлю на основі кількості токенів WOO, які ви стейкаєте. Без стейкінгу токенів, WOO X пропонує дуже конкурентоспроможні комісії, однак, 1800 токенів, які знаходяться на стейкінгу, зводять будь-якого користувача без API до нульової плати як за мейкер, так і за тейкер. Не всі користувачі вирішують робити ставки на стейкінг задля нульових комісій. Деякі задоволені сплатою низьких комісії за торгівлю на WOO X.

Як працює торгівля без комісії?

WOO X використовує модель оплати потоку угод (PFOF), яку часто використовують традиційні брокери, такими як Robinhood та WeBull. У цій моделі брокери отримують винагороду від маркет-мейкерів за спрямування потоку угод. Хоча WOO X виступає в якості брокера в моделі PFOF, модель була значно адаптована для забезпечення більшої прозорості щодо ціноутворення, виконання угод та конфіденційності даних.
Традиційні платформи з нульовими комісіями не забезпечують книгу угод, за якою вони виконуються. Це може спричинити занепокоєння щодо передових практик і поганого виконання торговельних операцій. WOO X відрізняється тим, що надає прозору книгу угод разом із ринковими цінами та конкурентно розповсюджується відповідно до світових ринків.
Зрештою, користувачі, які торгують на WOO X, будуть відчувати те ж, якщо не краще, виконання угод порівняно з іншими провідними біржами та користуватися перевагами торгівлі без комісій.
Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.