UKR
Search…
⌃K
Links

Маржинальна торгівля

Маржа - це інструмент для відкриття більших позицій з меншими коштами на платформі. Маржа — це різновид кредитного плеча, при якому платформа позичає гроші користувачеві. Це збільшує як прибутки, так і збитки, тому її слід використовувати лише після повного розуміння ризиків.
Наразі єдина торгівля з використанням кредитного плеча на WOO X — це спотова маржинальна торгівля. Цей тип торгівлі на WOO X дозволяє збільшити можливість запозичень до 5 разів. На відміну від торгівлі деривативами (ф'ючерсами та безстроковими свопами), коли користувачі купують/продають контракти, спекулюючи майбутньою ціною базового активу, торгівля з кредитним плечем на дозволяє користувачам позичати кошти для спотової торгівлі. Коли маржинальна торгівля ввімкнена, ви можете збільшити свою купівельну спроможність до 5 разів. Ваша «купівельна спроможність» — це сума вашої застави, яка показує ваш максимально можливий розмір позиції на основі вибраного вами кредитного плеча.

Ліквідація: 3 кроки для захисту ваших коштів

Торгівля з кредитним плечем зазвичай вважається ризикованою діяльністю, оскільки вона збільшує як потенційні прибутки, так і збитки, які може принести угода. На відміну від інших торгових платформ, WOO X реалізує захисний механізм ліквідації, який визначає пріоритети коштів користувачів у періоди нестабільності.
Коефіцієнт кредитного плеча вказує на ризик, якому зараз піддається ваша позиція. Коефіцієнт за замовчуванням становить 1000%, який означає, що ви не відкривали жодної позиції. Якщо ваш коефіцієнт впаде нижче 10%, що є коефіцієнтом запасу обслуговування на WOO X, буде запущено механізм ліквідації.
На відміну від інших бірж, для повної ліквідації вашої позиції на WOO X потрібно виконати 3 кроки:
Крок 1: система скасовує всі відкладені ордери.
Крок 2: Механізм прагне скасувати 50% позиції за допомогою IOC (угода негайної дії або відміни).
Крок 3: Якщо коефіцієнт кредитного плеча впаде нижче 10% протягом однієї години, система повністю закриє вашу позицію за ціною, максимально приближеною до ціни банкрутства.
Триетапний процес ліквідації значно знижує ймовірність того, що кошти на обліковому записі користувача будуть повністю зведені до нуля під час ініціювання ліквідації. У разі повної ліквідації, WOO X захищає ліквідність книги угод, передаючи решту позицій постачальнику ліквідності; отже, система значно зменшує можливість каскадних ліквідацій на ринку.

Комісії маржинальної торгівлі

При маржинальній торгівлі будь-які від’ємні залишки почнуть нараховувати відсотки щогодини та продовжуватимуть нараховувати відсотки, доки баланс не повернеться до нуля або позитивного значення. Відсотки до заборгованості визначаються на основі максимальної суми позики за кожен погодинний період. Розрахунок відсотків здійснюється за такою формулою:
Відсоткова ставка за годину = Макс. (Позикові активи за годину) * Відсоткова ставка за годину
Виплата комісій відбувається тією ж монетою, яка була запозичена. Відсоткова ставка для кожної монети на WOO X відрізняється. Відсоткова ставка кожного токена коригується щогодини на основі загального попиту та пропозиції. Ви можете відслідковувати процентну ставку в режимі реального часу на вкладці свого облікового запису або через API.
Відсоткові ставки є динамічними та коливаються залежно від ринкового попиту на позики. Щоб дізнатися про останні тарифи, перевірте WOO X на вкладці вашого акаунта на WOO X.
Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.