UKR
Search…
⌃K
Links

WOO X

Торгова платформа з нульовими комісіями, що забезпечує трейдерам найкращу в своєму класі ліквідність і виконання

Вступ

WOO X - це флагманський продукт CeFi, створений в WOO Network. WOO X працює на основі провідних маркет-мейкерів галузі, глобальних пулів ліквідності та кількісних торгових стратегій.
WOO X пропонує першу на ринку торгівлю з нульовою комісійною, глибоку ліквідність і повністю настроювані робочі області для забезпечення найкращого торгового досвіду торгівлі для професійних та інституційних трейдерів.

Торгівля без комісій

За замовчуванням всі угоди на спотовій торгівлі мають нульову комісію мейкера та невелику комісію тейкера, яка стягується тільки з користувачів 0 та 1 рівня. Трейдери можуть знизити свої комісії тейкера до нуля, як вони досягнуть рівня 2 з 1,800 токенами WOO. Мінімальна комісія стягується при торгівлі через API, де трейдери можуть знизити всі комісії до нуля, як вони досягнуть рівня 5, з 600,000 токенами WOO, розміщеними на WOO X.

Глибока ліквідність

Однією з найбільших відмінностей WOO X є його глибока ліквідність у торгових парах. Порівняння показників ліквідності основних торговельних пар на Coinmarketcap показало, що глибина ринку WOO X у книгах пропозицій перевищує глибину ринку провідних бірж. Ця глибока ліквідність дозволяє виконувати великі замовлення без значного прослизання ціни. У поєднанні з торгівлею з нульовими комісіями, економія коштів завдяки низьким прослизанням і комісії ідеально підходить для будь-якого професійного трейдера, який часто торгує великими сумами. Це дозволяє користувачам відчути демократизовану ліквідність, яка в іншому випадку була б доступна лише через позабіржову торгівлю.
Окрім органічної ліквідності, отриманої від потоку угод на WOO X, глибока ліквідність надходить із внутрішнього пулу ліквідності WOO Network: поєднання глобальної ліквідності, агрегованої від бірж, провідних маркет-мейкерів та торгових установ, об'єднаних в мережу WOO Network.
Основним постачальником ліквідності в мережі WOO є Kronos Research, провідна фірма, що займається кількісною торгівлею та маркетмейкеруванням, торгуючи 5-10 млрд доларів на різних глобальних біржах щодня. Початкова роль Kronos Research полягає в запуску ліквідності на WOO X. Це забезпечить моментальну глибоку ліквідність для різних пар токенів, щоб допомогти платформі залучити трейдерів і досягти критичної маси користувачів, яка спонукатиме інших маркет-мейкерів до подальшого покращення ліквідності.
Мета полягає в тому, щоб втілити стару приказку: ліквідність породжує ліквідність. Наше дозрівання дозволить створити ефективний цикл збільшення ліквідності на WOO X.

Унікальний інтерфейс

WOO X прагне бути ідеальною платформою для трейдерів різного профілю та досвіду: роздрібних, професійних та інституційних. Перша функція, яка виділяється на WOO X — це настроюваний графічний інтерфейс. Він укомплектований різноманітним набором віджетів торгових даних із можливим перетягуванням і зміною розміру, інтегрованими модулями введення замовлень із кількома діаграмами та вкладками робочої області.
На відміну від інших торгових терміналів, WOO X дозволяє вам вирішувати, як виглядає ваша торгова панель, пропонуючи інструменти та параметри віджетів, які можна вільно переміщувати, видаляти або копіювати. За замовчуванням ви можете знайти 3 шаблони – стандартний, розширений та налаштований.

Лістинг на WOO X

Комісія за лістинг для WOO X не стягується. Основними міркуваннями для розміщення токенів є стабільний обсяг і ліквідність, а також кілька передумов. По-перше, токен повинен бути на кількох основних біржах, щоб забезпечити достатню базову ліквідність для об’єднання мережі WOO. По-друге, наявність кількох ліквідних ф’ючерсних ринків також важливо для підтримки хеджування та зниження ризику. По-третє, попит з боку інституційних клієнтів, користувачів і партнерських бірж, оскільки ці сторони будуть торгувати токеном на платформі WOO X.
Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.