UKR
Search…
⌃K
Links

Починаємо знаймство з WOO Network

Що таке WOO Network?

WOO Network — це мережа глибокої ліквідності, яка об'єднує трейдерів, біржі, установи та платформи DeFi з демократизованим доступом до найкращих у своєму класі стратегій ліквідності, здійснення торгів та отримання прибутку за нижчою або нульовою ціною. WOO Network була заснована Kronos Research, багатостратегічною торговою фірмою, яка спеціалізується на створенні ринку, арбітражі, CTA та високочастотній торгівлі (HFT), що має в середньому близько 5-10 мільярдів доларів щоденного обсягу торгівлі на глобальних криптовалютних біржах.
На WOO Network побудований різноманітний набір продуктів та послуг у CeFi та DeFi для індивідуальних трейдерів та установ:
  • WOO X - це торгова платформа з нульовими комісіями, що забезпечує професійним та інституційним трейдерам найкращу у своєму класі ліквідність та виконання угод. WOO X містить модулі для індивідуального налаштування робочого простору.
  • Ліквідність як послуга пропонується біржам та гаманцям CeFi. Біржі та гаманці можуть отримати доступ до WOO Network через інтеграцію API та моментально покращити глибину своєї книги ордерів та звузити спред між покупцями та пропозиціями.
  • WOOFi — це набір продуктів DeFi, які мають на меті розширити мережу ліквідності WOO Network до DeFi і допомагають користувачам DeFi отримувати найкращі ціни, найкоротші спреди між ставками та запитами й прибутковими можливостями під час торгівлі.
Щоб дізнатися більше, відвідайте наступні сайти, для ознайомлення з оновленою інформацією про WOO:
Також не соромтеся вступати до наших соціальних мереж, щоб приєднатися до нашої глобальної спільноти:
Last modified 9mo ago
Copyright © 2023 WOO Network. All Rights Reserved.